Akademisyen ve sanatçı Dr. Erman Türkili tarafından hazırlanan First Steps of a Little Artist, 2,5-5 yaş arası erken yaş, öğrenme güçlüğü olan veya otizm spektrumu içinde olan çocuklar için piyanoyla tanışma / başlangıç metodu olarak tasarlandı. İçeriği ve işlenişiyle dünyada bir ilk niteliğindeki bu kitap, tamamı renkli baskı ve İngilizce olarak Notacini Yayınları tarafından yayımlandı. Uzun yıllardır çok erken yaş ve öğrenme güçlüğü olan çocuklarla çalışmakta olan yazarımızın birikimleri ile şekillenerek kitap haline getirildi.

Akademisyen ve sanatçı Dr. Erman Türkili tarafından hazırlanan First Steps of a Little Artist, 2,5-5 yaş arası erken yaş, öğrenme güçlüğü olan veya otizm spektrumu içinde olan çocuklar için piyanoyla tanışma / başlangıç metodu olarak tasarlandı. İçeriği ve işlenişiyle dünyada bir ilk niteliğindeki bu kitap, tamamı renkli baskı ve İngilizce olarak Notacini Yayınları tarafından yayımlandı.


BUY NOW

http://firststepsofalittleartist.com/wp-content/uploads/2021/05/highlights-2-200x68.png

I. Introduction
II. Instructions

Reviews


<div class="Testimonial" data-dot="02“>

Hasan Hüseyin, MD
Pazaryeri University

memory for language is also seated, is reciprocally connected with the basal ganglia, the neurobiological substrate of the procedural memory involved in playing music.